Pielęgniarka koordynująca / Pielęgniarz koordynujący

Wynagrodzenie do ustalenia
Pielęgniarz/-ka ikona

Kategoria: Pielęgniarz/-ka

Make this Notebook Trusted to load map: File -> Trust Notebook
FemiClinic to klinika dla Kobiet na każdym etapie życia, zapewniająca kompleksową opiekę medyczną. Poszukujemy Pielęgniarki/Pielęgniarza do koordynacji zespołu i pracy placówki. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity:

  • Wysoki standard warunków pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kameralna atmosfera pracy
  • Praca z doświadczonymi specjalistami
  • Możliwość wzrostu wynagrodzenia

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i koordynacja pracy Zespołu
  • Prowadzenie i koordynacja pracy punktu pobrań Placówki
  • Samodzielna ocena wyników cytologii
  • Komunikacja z Pacjentami odnośnie wyników badań i innych kwestii
  • Przeprowadzanie iniekcji, zdejmowanie szwów
  • Wykonywanie pomiarów Pacjentkom
  • Asysta przy zabiegach ginekologicznych i medycyny estetycznej
  • Pomoc lekarzom w przygotowaniu dokumentacji
  • Wykonywanie badań KTG i zabiegów elektromiostymulacji
  • Współpraca z laboratorium i dostawcami badań
  • Koordynacja procesu zakupu leków i środków medycznych
  • Sterylizacja na potrzeby placówki
  • Współpraca ze Specjalistami świadczącymi usługi medyczne
  • Prowadzenie dzienników badań i sterylizacji oraz rejestrów leków
  • Dbanie o czystość urządzeń medycznych

Czego oczekujemy:

  • Min. 7-letnie doświadczenie zawodowe
  • Min. 4-letnie doświadczenie w położnictwie i ginekologii
  • Min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizacji i koordynacji pracy Zespołu
  • Uprawnienia do wykonywania szczepień przeciw HPV
  • Znajomość zasad sterylizacji i pobierania różnych próbek
  • Doświadczenie w pracy z laserem CO2

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą zarządzane przez Indywidualna Praktyka Lekarska Specjalistyczna Marta Blumska-Janiak mieszczące się przy Elizy Orzeszkowej 14 108 Warszawa. Masz prawo zwrócić się o dostęp do Twoich danych, ich poprawienie, usunięcie czy też ograniczenie przetwarzania. Możesz też złożyć sprzeciw przeciwko przetwarzaniu danych oraz przenieść je do innej organizacji. Dodatkowo, masz prawo złożyć skargę do odpowiedniego organu. Twoje dane będą używane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podawanie informacji wymaganych przez Kodeks pracy z 26 czerwca 1974 r. jest konieczne. W pozostałych przypadkach decydujesz, czy chcesz podać swoje dane. Niepodanie niezbędnych danych może uniemożliwić przeprowadzenie rekrutacji. Zarządzający używa twoich obowiązkowych danych zgodnie z prawem, a dodatkowe dane przetwarza na podstawie Twojej zgody. Twoje dane będą u nas do momentu zakończenia rekrutacji oraz przez czas pozwalający na dochodzenie roszczeń. Jeżeli zgodzisz się, możemy przechować Twoje dane na potrzeby przyszłych rekrutacji, do momentu wycofania zgody. Możesz cofnąć swoją zgodę na przetwarzanie danych w każdym momencie. Dane mogą być przekazywane firmie MED JOBS ONLY Sp. z o.o. (pracamedyka.pl) oraz innym firmom współpracującym w ramach procesu rekrutacji.