Lekarz Psychiatra

Kontrakt
400 - 600 PLN
Lekarz ikona

Kategoria: Lekarz

Make this Notebook Trusted to load map: File -> Trust Notebook

Oferujemy kompleksową pomoc psychoterapeutyczną skierowaną do osób doświadczających trudności w codziennym funkcjonowaniu oraz potrzebujących wsparcia w rozwoju osobistym. Zależy nam na wielokierunkowym, całościowym podejściu do pacjenta i świadczeniu usług na miarę oczekiwań Pacjenta, bez pomijania sfer dotyczących ogólnie pojętego dobrostanu psychicznego.

Benefity:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (70% od ceny wizyty)
  • Elastyczny grafik pracy - godziny pracy zgodne z harmonogramem dyspozycyjności
  • Możliwość pracy zdalnej lub/i stacjonarnej- w zależności od preferencji
  • Przyjemna atmosfera i praca w doświadczonym zespole
  • Pokój, w którym można odpocząć między wizytami i/lub porozmawiać z innymi i napić się pysznej kawy lub herbaty
  • Obsługa administracyjna i marketingowa
  • W pełni wyposażone gabinety w dogodnej lokalizacji (tuż przy stacji metra)
  • Współpraca na zasadzie B2B lub umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie konsultacji z zakresu psychiatrii Pacjentom w poradni Krawiec Zdrowia (zdalnie, stacjonarnie lub hybrydowo).

Czego oczekujemy:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza
  • Specjalizacja w dziedzinie psychiatrii (lub w trakcie specjalizacji)
  • Przestrzeganie prawa i etyki medycznej w kontekście pracy z pacjentami psychiatrycznymi