Stomatologia Amelia Filipkowska SKA - logo

Asystentka Stomatologiczna Pruszków

Wynagrodzenie do ustalenia
Inne ikona

Kategoria: Inne

Make this Notebook Trusted to load map: File -> Trust Notebook

PRACA
 

Do gabinetu stomatologicznego w Pruszkowie poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta / Asystentki stomatologicznej. Praca w pełnym wymiarze etatu.

 

Do zadań i obowiązków należeć będzie:

- przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza

- praca z lekarzami różnych specjalności

- dezynfekcja i sterylizacja narzędzi

- budowanie pozytywnego wizerunku gabinetu

- rejestracja pacjentów

- utrzymywanie porządku w gabinecie i stanowisku pracy

- obsługa komputera
 

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym gabinecie.

- Przyjazne środowisko pracy.

- Możliwość rozwoju.

Niezbędne przynajmniej podstawowe doświadczenie na stanowisku asystentki stomatologicznej. Oczekujemy przede wszystkim znajomości narzędzi, podstawowych procedur stomatologicznych i obsługi sprzętu. Zależy nam, aby osoba na tym stanowisku miała empatyczne podejście do Pacjentów (dzieci i dorosłych) oraz z zaangażowaniem współpracowała z lekarzem.
 

Wymagana biegła znajomość języka polskiego.

Galeria:

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą zarządzane przez Stomatologia Amelia Filipkowska SKA mieszczące się przy ul. Armii Krajowej 36 Pruszków. Masz prawo zwrócić się o dostęp do Twoich danych, ich poprawienie, usunięcie czy też ograniczenie przetwarzania. Możesz też złożyć sprzeciw przeciwko przetwarzaniu danych oraz przenieść je do innej organizacji. Dodatkowo, masz prawo złożyć skargę do odpowiedniego organu. Twoje dane będą używane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podawanie informacji wymaganych przez Kodeks pracy z 26 czerwca 1974 r. jest konieczne. W pozostałych przypadkach decydujesz, czy chcesz podać swoje dane. Niepodanie niezbędnych danych może uniemożliwić przeprowadzenie rekrutacji. Zarządzający używa twoich obowiązkowych danych zgodnie z prawem, a dodatkowe dane przetwarza na podstawie Twojej zgody. Twoje dane będą u nas do momentu zakończenia rekrutacji oraz przez czas pozwalający na dochodzenie roszczeń. Jeżeli zgodzisz się, możemy przechować Twoje dane na potrzeby przyszłych rekrutacji, do momentu wycofania zgody. Możesz cofnąć swoją zgodę na przetwarzanie danych w każdym momencie. Dane mogą być przekazywane firmie MED JOBS ONLY Sp. z o.o. (pracamedyka.pl) oraz innym firmom współpracującym w ramach procesu rekrutacji.